חדשות קיבוץ תשפ"ד • הגה"צ רבי משה קרמר שליט"א בנתב"ג בדרכו לקיבוץ ראש השנה באומן | צפו:
![](https://www.breslevnews.net/wp-content/uploads/2023/09/קיבוץ-תשפד-•-רבי-משה-קרמר-בנתבג-יוצא-לאומן-יט-אלול-תשפג-•-ברסלב-נייעס-1.jpg)
הגה"צ רבי משה קרמר שליט"א יצא היום (שלישי) בשעות הצהרים מלווה בבניו, כמה מנכדיו ובגבאי המסור הר"ר יצחק פיליפ שליט"א ממעונו שבירושלים, בדרכו לעיר הגעגועים אומן שבאוקראינה בכדי להשתתף בקיבוץ על ציון רבינו הקדוש בימי ראש השנה תשפ"ד.
יצויין שהרב שליט"א תכנן את הנסיעה לפני תקופה ארוכה והיא אינה קשורה ללחץ שנוצר בימים האחרונים.
קרדיט: חסידיש
![](https://www.breslevnews.net/wp-content/uploads/2023/09/קיבוץ-תשפד-•-רבי-משה-קרמר-בנתבג-יוצא-לאומן-יט-אלול-תשפג-•-ברסלב-נייעס-1.jpg)
![](https://www.breslevnews.net/wp-content/uploads/2023/09/קיבוץ-תשפד-•-רבי-משה-קרמר-בנתבג-יוצא-לאומן-יט-אלול-תשפג-•-ברסלב-נייעס-2.jpg)
![](https://www.breslevnews.net/wp-content/uploads/2023/09/קיבוץ-תשפד-•-רבי-משה-קרמר-בנתבג-יוצא-לאומן-יט-אלול-תשפג-•-ברסלב-נייעס-3.jpg)
![](https://www.breslevnews.net/wp-content/uploads/2023/09/קיבוץ-תשפד-•-רבי-משה-קרמר-בנתבג-יוצא-לאומן-יט-אלול-תשפג-•-ברסלב-נייעס-4.jpg)