חדשות קיבוץ תשפ"ד • אומן של מעלה: ארגון 'חומותייך אומן' פועל בשטח למען קדושת וטהרת הקיבוץ הקדוש | חוברת להורדה:
![](https://www.breslevnews.net/wp-content/uploads/2022/09/הרב-נתן-בורשטיין-ור-יוסף-רוכמן-בפעילות-חומותייך-אומן-ערהש-תשפ-5.jpg)
בתחילת השבוע דווח כי כבר לפני שבוע התחיל ארגון חומותייך אומן, האמון על שמירת הקדושה והצניעות באומן, את פעילותו בעיר אומן, לקראת ימי הקיבוץ.
"השנה אנו מחדשים את הקמפיין באומן, וכבר ביום ראשון השבוע ניתלו עשרות שלטים ומאות מודעות הבאות לחזק את הציבור בכמה עניינים הקשורים בצביון הקיבוץ- לא לקנות מעסקים המעסיקים מוכרות, לחזק את העניין שלא להוציא מכשירים טמאים בציון, וכמובן- שלא ישהו נשים שלנו באומן.
בערב שבת אף יצאה לאור חוברת מושקעת "אומן של מעלה" עם איגרת לנוסע ובה כמה עצות ואזהרות נחוצות לדרך.
בנוסף גם שוחחנו כמנהגנו עם בעלי העסקים המקומיים, ובמיוחד עם משווקי כרטיסי הסים, אשר הבטיחו לנו כי יישלחו רק גברים. אנחנו בכל מקרה נעמוד על המשמר ונוודא שההבטחה מתקיימת. במידה ולא- כל אחד מהציבור צריך לקחת אחריות, ולא רק שלא לקנות בעצמו מאותן מוכרות, אלא אף לגשת למי שבטעות בא לקנות מהן ולשכנע אותו שיקנה מגבר. הרי יש כל כך הרבה מוכרים גברים, למה לקנות מאשה?" כך נמסר מהנהלת הארגון.
אנחנו בכל מקרה מקווים להצלחת העניין- הצלחתם היא הצלחתנו.
![](https://www.breslevnews.net/wp-content/uploads/2023/09/חומותייך-אומן-מודעות-אומן-של-מעלה-ראש-השנה-תשפד-•-ברסלב-נייעס-1.jpg)
![](https://www.breslevnews.net/wp-content/uploads/2023/09/חומותייך-אומן-מודעות-אומן-של-מעלה-ראש-השנה-תשפד-•-ברסלב-נייעס-2.jpg)
שיפורים משמעותיים בשטח
"אין דבר גדול מזה"